DEKORATOR Sp. z o.o.

„DEKORATOR” Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawiszy 12 lok. 98, działa na polskim rynku od 1994r. Stworzona od podstaw przez dwóch wizjonerów Marcina Kossakowskiego i Marcina Malewicza dynamicznie rozwija się stosując nowoczesne metody pracy. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji generalnego wykonawstwa i usługami projektowymi w wewnątrz budynków.

Wykonywane przez nas prace wykończeniowe spełniają światowe standardy jakości obowiązujące w nowoczesnych technologiach budownictwa. Wykonujemy pełen zakres prac wnętrzarskich wraz z kompleksową instalacją elektryczną i mechaniczną.

Oferowana przez nas szeroka gama materiałów wykończeniowych jest odpowiednia cenowo i jakościowo dla różnych standardów wykończenia wnętrz. Od lat wykonujemy prace z zakresu generalnego wykonawstwa prac wnętrzarskich wraz z instalacjami.

Zaangażowanie, pozytywna energia, profesjonalna wiedza, przyjacielskie ale profesjonalne relacje z klientami to nasze główne atuty. Mnogość wykonanych realizacji wraz z wciąż rosnącą bazą zadowolonych klientów świadczy o naszej skuteczności, terminowości i pełnym zaangażowaniu w to co robimy od blisko trzech dekad.

Dumnie kroczymy do przodu realizując kolejne cele biznesowe.

Firma w liczbach
500 000 m2

500 000 m2

Zrealizowanej powierzchni w całym zakresie oferowanych usług

120 klientów

120 klientów

Liczba przedsiębiorstw dla których zrealizowaliśmy projekty

80 budynków

80 budynków

Liczba ukończonych z sukcesem budynków w naszym portfolio

Zakres usług

PROJEKTUJ I BUDUJ

Podejście do projektu i zaopatrzenia na zasadzie “projektuj i buduj”. Sytuacja taka to przypadek kiedy zarówno za projekt i wykonanie całościowe projektu odpowiada Dekorator Sp. z o.o.. W tej opcji klient dostarcza specyfikację techniczną inwestycji albo całościowo opracowany pakiet rysunków schematycznych na których bazuje później wykonawca. Bez względu na to co dostarczy klient cena pozostaje bez zmian co w konsekwecji jest bardzo opłacalną opcją dla zleceniodawcy.

GENERALNY WYKONAWCA

W tym przypadku proces projektowania jest oddzielony od procesu budowlanego. Dekorator sp. z o.o. zajmuje się jedynie realizacją według przekazanego projektu. Na skuteczność tej metody duży wpływ ma kompletność dokumentacji. W przypadkach gdy dokumentacja nie jest pełna mogą pojawić się problemy w czasie realizacji projektu co jest efektem nie porządanym przez żadną ze stron umowy.

ZARZĄDZANIE BUDOWĄ

W tym przypadku Dekorator sp. z o.o. pełni rolę “kierownika budowy” jednocześnie zobowiązuje się do zarządzania całością realizowanych prac wykorzystująć w tym celu wykonawców. W modelu tym umowy handlowe zwierane są i zarządzane przez kierownka budowy jednak ryzyko spoczywa na kliencie, który to zawiera bezpośrednie umowy z wykonanawcami. W celu zapewnienia pełnej skuteczności takiego procesu zaleca się zachowanie pełnej spójności zawieranych umów handlowych z wykownawcami.

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

W tym modelu Dekorator sp. z o.o. wyznaczony jest przez klienta jako pomocnik w procesie opracowania wstępnego projektu a potem do pomocy w wyborze, mianowaniu i koordynowaniu wybranego zespołu projektowego. Nasza firma reprezentuje klienta na każdym etapie procesu projektowania, zarządza wkładem klienta, doradcami oraz wykonawcami. Rola ta obejmuje bardzo często zarządzanie projektem, spotkaniami zespołu projektowego a także umowami o budowę zawieranymi przez zleceniodawcę.

DORADZTWO TECHNICZNE

Dekorator sp. z o.o. występuje w charakterze doradcy technicznego dla klienta. Uczestniczy w ustalaniu wytycznych klienta, w ocenie porównawczej budynku, weryfikuje dokumentację techniczną, umowy najmu, monitoruje prace wykończeniowe wykonywane przez firmy podwykonawcze. Dodatkowo wykonujemy prace kontrolne stanu technicznego budynków lub wynajętej powierzchni stosując wszystkie znane metody i mechanizmy kontrolne.

120 zadowolonych klientów